دفتر تقریب مذاهب اسلامی
FA
 
آخرین مطالب

آزمون دانشگاه ادیان و مذاهب بهترین فرصت برای طلاب و روحانیون اهل سنت است

 
تاریخ انتشار: 1397/02/22    

آزمون دانشگاه ادیان و مذاهب بهترین فرصت برای طلاب و روحانیون اهل سنت است

آزمون ورودی کارشناسی ارشد غیر حضوری دانشگاه ادیان و مذاهب اسلامی صبح جمعه برای نخستین بار با حضور فارغ التحصیلان مدارس علوم دینی در حوزه علمیه امام خمینی (ره) گرگان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تقریب از گلستان، 170 نفر از فارغ التحصیلان مدارس علوم دینی اهل سنت استان های گلستان، سمنان، مازندران و خراسان شمالی که مورد تایید دبیرخانه برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور بودند توانستند در این آزمون شرکت کنند.

گفتنی است؛ این آزمون در 10 رشته کارشناسی ارشد غیر حضوری برگزار شد و قبول شدگان از اول مهر در برنامه ریزی آموزشی این دانشگاه شرکت می کنند.

حجت الاسلام والمسلمین  نورعلی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به برگزاری نخستین دوره آزمون ورودی کارشناسی ارشد غیر حضوری دانشگاه ادیان و مذاهب اسلامی در گرگان، اظهار کرد: برای طلاب و روحانیونی که فرصت حضوری در دانشگاه ممکن نیست شرکت در این آزمون بهترین فرصت است تا از مجاری غیر حضوری ادامه تحصیل بدهند.

نماینده دانشگاه ادیان و مذاهب اسلامی در استان گلستان با بیان اینکه این دانشگاه از بین فارغ التحصیلان خواهر و برادر مدارس علوم دینی اهل سنت در مقطع کارشناسی ارشد به صورت غیر حضوری دانشجو می پذیرد، تصریح کرد: 170 نفر از فارغ التحصیلان مدارس علوم دینی اهل سنت استان های گلستان، سمنان، مازندران و خراسان شمالی که مورد تایید دبیرخانه برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور بودند توانستند در این آزمون شرکت کنند.

وی، افزود: این آزمون در 10 رشته کارشناسی ارشد غیر حضوری برگزار شد و قبول شدگان از اول مهر ماه به صورت غیر حضوری در کلاس ها و برنامه ریزی های آموزشی این دانشگاه شرکت می کنند.

به گفته وی؛ آن دسته از شرکت کنندگانی که بتوانند در آزمون ورودی دانشگاه ادیان و مذاهب اسلامی قبول شوند و دروس تکمیلی را در دانشگاه بگذرانند، مدرک تحصیلی سطح 2 را دریافت می کنند.

حجت الاسلام دیلم، خاطر نشان کرد: دانشگاه ادیان و مذاهب اسلامی به لطف خدا در آینده نزدیک برنامه های علمی، کنفرانس ها و همایش هایی در سطح استان برگزار می کند.نظرات
نام *
پست الکترونیک *
متن *
کد امنیتی *

Captcha
دفتر تقریب مذاهب اسلامی


نشانی: ایران - قم - پردیسان
تلفن: 32802610 25 98+
فکس: 32802627 25 98+
کد پستی: 3749113357
صندوق پستی: 37185 - 178
پست الکترونیکی: info@urd.ac.ir
سامانه پیامکی: 3000135789

دانشکده ها

دانشکده شیعه شناسی
دانشکده ادیان
دانشکده مذاهب
دانشکده فلسفه
دانشکده زن و خانواده
دانشکده عرفان
دانشکده مجازی

خدمات فناوری اطلاعات

سامانه جامع آموزش
سامانه آموزش مجازی
سامانه پذیرش دانشجو
سامانه اتوماسیون اداری
پست الکترونیک
جستجو در کتابخانه
کتابخانه دیجیتال

درباره ما

رسالت و وظیفه‌ی اسلامی فرهیختگان حوزوی و دانشگاهی است که از قبیل آسیب‌ها و خسارت‌ها جلوگیری و با اقدامات سنجیده، علمی و عملی در رفع و یا حداقل مهارکردن این مشکل تلاش کنند. این رسالت خطیر دانشگاه ادیان و مذاهب را برانگیخت تا اقدام به تأسیس دفتر تقریب مذاهب بنماید و در امر پژوهش در باب وحدت اسلامی گام برداشته، در راه اعتلای امت اسلامی و تفاهیم مذهبی مسلمانان انجام وظیفه کند.

طراحی، توسعه و پشتیبانی: کویر سبز